FLIGHTCASE NA KLÁVESY

Ochranný obal na klávesy piano je vynikající způsob, jak chránit vaše klávesy před prachem, vlhkostí a jinými škodlivými vlivy, které mohou snižovat výkon a životnost vašeho nástroje. Tyto ochranné flightcasy jsou k dispozici v různých velikostech a materiálech a lze je použít pro pianina různých značek.

Existuje několik důvodů, proč je ochranný obal na klávesy piano užitečný. Prvním důvodem je, že chrání klávesy před prachem a nečistotami, které mohou ovlivnit výkon a stabilitu kláves. Prach a nečistoty se mohou dostat mezi klávesy a způsobit zaseknutí nebo snížení citlivosti kláves. Ochranný obal také chrání klávesy před vlhkostí, což může být problematické pro pianina umístěná v prostředí s vysokou vlhkostí.

Dalším důvodem použití ochranného obalu na klávesy piano je, že snižuje riziko poškození kláves při přepravě nástroje. Pianina jsou těžké a náchylné na poškození, zejména pokud jsou přenášena na větší vzdálenost. Ochranný obal může pomoci chránit klávesy před poškozením a udržet je v dobrém stavu.

1 položek celkem

Cena

63006301
163006301
flight case na klavesy
5 206,61 Kč bez DPH
6 300 Kč

Přepravní case na KLÁVESY NORD STAGE 88

74