FLIGHTCASE NA TV

Flightcase na televizi (TV) je speciálně navržený přepravní kontejner, který poskytuje ochranu pro televizi při přepravě nebo při skladování. Tyto přepravní kontejnery jsou běžně používány při přepravě televizorů pro koncerty, výstavy, natáčení filmů a televizních reklam, a také při nákupech televizorů.

Tyto obaly jsou obvykle vyrobeny z lehkých, ale pevných materiálů, jako je překlížka nebo polykarbonátový plast. Obaly jsou navrženy tak, aby byly odolné proti poškození při nárazu nebo pádu, a aby chránily televizi před prachem, vlhkostí a jinými nepříznivými vlivy během přepravy.

Vnitřek obalu je obvykle vystlán měkkým materiálem, jako je pěnový polystyren nebo speciální polstrování, aby se minimalizovalo poškození televize během přepravy. Kontejner může být také vybaven různými vnitřními mechanismy pro upevnění televize, aby se minimalizovalo pohybování a otřesy během přepravy.

Vzhledem k tomu, že rozměry televizí se mohou lišit, jsou tyto kontejnery vyráběny v různých velikostech, aby byly kompatibilní s různými typy televizí. Některé kontejnery jsou také vybaveny kolečky a madly pro snadnou manipulaci a přepravu.

Pokud plánujete převážet televizi pomocí letadla, měli byste zajistit, aby vaše přepravní kontejner splňoval požadavky leteckých přepravců na rozměry a hmotnost příručního zavazadla nebo odbaveného zavazadla.

Přepravní obal pro televizi o různé velikosti. Cenová nabídka na Info@transport-case.cz  

2 položek celkem

Cena

1449036000
11449036000
case na televize
11 975,21 Kč bez DPH
14 490 Kč

Case pro televizi 55"

267
flightcase-tv-55
29 752,07 Kč bez DPH
36 000 Kč

Flightcase pro televizi o uhlopříčce 55" vybavený elektrickým výsuvem na dálkové ovládání až do výšky 175cm.

363